У Ковелі відбулось урочисте погашення маркованого художнього конверта

З нагоди відзначення пам’ятної дати в історії нашого міста – 500-річчя з часу надання Магдебурзького права, проводилось урочисте погашення спеціальним поштовим штемпелем маркованого художнього конверта «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права». Пише офіційний сайт Ковельської міськради.

Захід організували Волинська дирекція ПАТ «Укрпошта» спільно з виконавчим комітетом Ковельської міської ради.

У ньому взяли участь представники міської та районної влади, Волинської філії ПАТ «Укрпошта», філателісти, ковельчани.

Керівник Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Іван Шевчук зазначив: “Спецпогашення приурочується знаковим подіям. Серед них — 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права. Ювілейні конверти з відбитком спеціального штемпеля та підписом тих людей, які робили погашення, є дуже цінними і їх вартість з року в рік зростає”» .

Здійснити почесну місію — спецпогашення та поставити свої підписи на конвертах надали міському голові Олегу Кіндеру, голові райдержадміністрації Віктору Козаку, голові районної ради Андрію Броїло та керівнику Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Івану Шевчуку.

З визначною подією присутніх привітав міський голова Олег Кіндер: “Незважаючи на багатовікову історію, наше місто – завжди молоде. Ковель стає привабливішим, але водночас йому вдається зберегти самобутність, свою неповторну душу. А цей унікальний конверт, який випущено до ювілею — 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права, переконаний, займе достойне місце в музеях та колекціях філателістів”.

Варто сказати, що таких конвертів випущено 400 тисяч примірників. З 14 грудня їх введено в обіг. На них зображено Свято-Воскресенський собор та сургучеву печатку з написом «Ковель. 500-річчя отримання Магдебурзького права». На марці - герб міста 1852 року. Автором малюнка є Лідія Селянко.

Довідково:

Спецпогашення – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій.

Спеціальний поштовий штемпель виготовляється ПАТ „Укрпошта” і використовується лише один день. Відмінністю від поштових штемпелів стандартного зразка є зовнішнє оформлення. Дата, зазначена на поштовому штемпелі, відповідає дню ювілею. На ньому також зазначається назва події і зображується художній малюнок.#МагдебурзькеПраво #ІсторіяКовеля

24 грудня ковельчан запрошують на спецпогашення конверта з оригінальною маркою до 500-річчя отримання Ковелем Магдебурзького права

24 грудня ковельчан запрошують на спецпогашення конверта з оригінальною маркою до 500-річчя отримання Ковелем Магдебурзького права
На конверті зображено Свято-Воскресенський собор та сургучеву печатку. На марці - герб міста Ковеля 1852 року.

Ковель відзначає 500-річчя надання Магдебурзького права. «Легенда про Ковель» - на сцені «Просвіти»

Ковель відзначає 500-річчя надання Магдебурзького права. «Легенда про Ковель» - на сцені «Просвіти»
2018 рік є особливим для нашої громади. 24 грудня 1518 року своєю грамотою польський король Сигізмунд І дозволив утворити з села Ковле місто. Його мешканці отримали чимало прав та привілеїв.

Відомі у Ковелі фотохудожники Олександр Фомук та Олена Цьомик отримали по дві премії у конкурсі фоторобіт про наше місто

Відомі у Ковелі фотохудожники Олександр Фомук та Олена Цьомик отримали по дві премії у конкурсі фоторобіт про наше місто
Відзначено також фотографів-початківців Карину Аручунян та Арсена Вороб'я. Денис Михалевич отримав диплом за відеороботу.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: