У Ковелі завершують будівництво водогону

Відповідно до плану заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яку було спричинено Ковельською філією ДП «Укрветсанзавод», у Ковелі завершується будівництво водогону від станції другого підйому по вулиці Володимира Кияна до мікрорайону Ковель-2. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

Разом з тим, тут проводиться реконструкція водозаборів. Облаштовано мережі на вулицях Ходкевича, Юності, Комарова, Богдана Хмельницького, Санітарній, Шептицького. На дев’яти вулицях ці роботи було здійснено торік. Лише цьогоріч з міської казни на ці потреби спрямовано майже 10 мільйонів гривень.

У новому 2019 році мешканці зможуть звернутись у “Ковельводоканал” та взяти технічні умови на приєднання до системи централізованого водозабезпечення.

Відповідно до взятих міською владою зобов’язань до 2020 року заплановано прокласти водопровід й на інших вулицях санітарно-захисної зони. У бюджеті на наступний рік передбачено на це 1, 5 мільйона гривень.

Заступник міського голови Андрій Товстига говорить, що першочергово у місті будуть реалізовуватись проекти на умовах співфінансування з жителями того чи іншого мікрорайону. Хорошим прикладом такої співпраці є облаштуваання мереж централізованого водопостачання на вулицях Квітневій, Волинській, Вишневій. Їх загальна кошторисна вартість 600 тисяч гривень. З міського бюджету було виділено лише 220 тисяч, а дві третіх суми інвестували в цей проект люди, які тут живуть.#Ветсанзавод #ЕкологічнеЛихо #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Наближається до завершення будівництво водогону у мікрорайоні Ковеля-2

Наближається до завершення будівництво водогону у мікрорайоні Ковеля-2
Його протяжність сягає майже 7000 тисяч метрів. Планують, що уже наступного року мешканці зможуть під’єднатися до мережі. Питання забезпечення питною водою постало після надзвичайної ситуації на ветсанзаводі.

"Ковель-2 завдяки ветсанзаводу матиме централізоване водопостачання," - начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області

"Ковель-2 завдяки ветсанзаводу матиме централізоване водопостачання," - начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області
Куди нині звозять тваринні рештки, чи вплинула на якість води близькість до підприємства, хто нині контролює територію заводу? На ці та інші запитання відповів Богдан Лозинський.