Боржники сплатили до міського бюджету Ковеля понад 100 тисяч гривень орендної плати за землю

Наприкінці минулого року боржники сплатили до місцевого бюджету понад 100 тисяч гривень орендної плати за землю. Про це повідомляється на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Працівники відділу земельних ресурсів виконавчого комітету спільно з спеціалістами Ковельського управління ГУ ДФС у Волинській області проаналізували дані про повноту та своєчасність сплати до місцевого бюджету орендної плати за землю суб’єктами господарювання (орендарями) земельних ділянок комунальної власності.

Встановлено, що впродовж останнього часу виникла певна заборгованість. Боржникам направлені листи-повідомлення про порушення ними зобов’язань щодо здійснення розрахунків у передбачені терміни за користування земельними ділянками комунальної власності. За результатами проведеної роботи станом на 28.12.2018 року до місцевого бюджету надійшли кошти в сумі понад 100 тисяч гривень.

Що стосується решти суб’єктів господарювання, котрі мають заборгованість згідно договорів оренди землі, на ділянках яких розміщені об’єкти нерухомого майна, що належать їм на праві власності, скеровані листи виконавчого комітету міської ради до Ковельського управління ГУ ДФС у Волинській області для вжиття передбачених законом заходів.


#МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради

У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради
Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях та вручатимуть виплату у розмірі п'яти мінімальних заробітних плат. Медики дякують Ковельській міській раді за гарний передноворічний подарунок та бажають здоров'я!

У Ковелі шукатимуть інвесторів для об’єктів незавершеного будівництва та пам'ятки архітектури

У Ковелі шукатимуть інвесторів для об’єктів незавершеного будівництва та пам'ятки архітектури
На конкурсних засадах обиратимуть найкращий проект від потенційних інвесторів. Усе це - у майбутньому. А сьогодні відбулися громадські слухання з обговорення відповідного проекту рішення міської ради.