Влада Ковеля підтримує активні і дієві громадські об'єднання міста

Міська влада Ковеля впродовж багатьох років підтримує активні і дієві громадські об'єднання міста, які опікуються людьми літнього віку, ветеранами, їх дозвіллям, дітьми та дорослими, що мають обмежені фізичні можливості. Не стане винятком і 2019 рік.

На пленарному засіданні сорок шостої сесії Ковельської міської ради обранці громади звільнили від орендної плати місцеві осередки «Союзу Українок», «Союз Чорнобиль України», Товариства Червоного Хреста України, ради ветеранів війни і праці, УТОС, спілки ветеранів Афганістану, ГО «Реабілітаційний центр».

Не платитимуть за орендовані приміщення у 2019 році й обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів, міська громадська організація «Спарта», відділення української федерації французького боксу «Сават».

Також у 2019 році від орендної плати звільнено Волинське обласне паталогоанатомічне бюро та обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які орендують приміщення комунальної власності у місті Ковелі.


#СоціальнийЗахист #Спорт #МіськийБюджет #СесіяМіськоїРади

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство
Організатори свята - служба у справах дітей та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки аматорського театру "10 ряд 10 місце" та дитячої ігрової кімнати "Халабуда кідс".

Ювілей у новорічному стилі відзначили в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Ювілей у новорічному стилі відзначили в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей
Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали солодощі та подарунки, про які подбали представники міської та районної влади та люди, яким небайдужа доля цих дітей.