Новорічне свято організували для одиноких ковельчан та людей літнього віку

Новорічні віншування та подарунки приймали мешканці відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля. Про захід розповідають на офіційному сайті міськради.

Зимової пори, коли надворі холодно, а в оселях запалюються свічки та вогники на ялинках, наші серця в очікуванні дива, позитиву і радості.

На особливий настрій налаштовані в ці дні і мешканці відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля. Ці люди, в яких доля склалася досить непросто, радіють зустрічам, спілкуванню, з великою вдячністю приймають увагу й турботу. А ще згадують все те, що було в минулому, намагаючись забрати з собою у рік прийдешній лише гарні та світлі спомини.

Щоб новорічне свято було емоційним та позитивним, у відділення завітали з концертною програмою учні НВК №11. Діти подарували мешканцям гарний настрій та позитивні емоції. Слова привітань підопічним адресувала директор територіального центру Діана Возна, яка побажала всім міцного здоров’я, взаєморозуміння, поваги один до одного та оптимізму.

Після віншувань до присутніх звернулися Дід Мороз та Снігуронька, які вручили їм солодкі подарунки та новорічні сувеніри.
#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство

Для ковельських діток непростої долі влаштували казкове дійство
Організатори свята - служба у справах дітей та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки аматорського театру "10 ряд 10 місце" та дитячої ігрової кімнати "Халабуда кідс".

Ювілей у новорічному стилі відзначили в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

Ювілей у новорічному стилі відзначили в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей
Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали солодощі та подарунки, про які подбали представники міської та районної влади та люди, яким небайдужа доля цих дітей.