Ковельські вихователі вивчали нову методику навчання дошкільнят

Про нову методику навчання дошкільнят, яка стимулює розвиток творчих здібностей дитини, розвиває інтелект йшлося на семінарі-практикумі для вихователів. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ЗДО №14 «Перлинка» відбувся семінар – практикум міського методичного об’єднання школи молодих вихователів «Паросток» закладів дошкільної освіти міста Ковеля.

Його тема - «Ігрова технологія інтелектуально-творчого розвитку дітей 3-7 років «Казкові лабіринти гри» В'ячеслава Воскобовича в роботі з дітьми дошкільного віку». Ця методика стимулює розвиток творчих здібностей дитини, розвиває інтелект, здатність до аналізу, синтезу, дрібну моторику, пам’ять.

Завідувач міського методичного кабінету Світлана Верчук розповіла про важливість використання ігор і посібників у навчанні малюків.

Керівник школи молодих вихователів, вихователь – методист ЗДО №14 Юлія Петровська ознайомила присутніх з основами технології. Педагоги мали змогу побувати на відкритому занятті у старшій групі №8 (вихователь Олена Данилюк).

Завідувач ЗДО №14 Олена Бойчук розповіла про роботу з батьками, створення теплої, сімейної атмосфери у закладі.

На завершення учасники заходу поділилися враженнями і зауважили, що подібні зустрічі необхідні для підвищення професійного рівня педагогів.
#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини
Вперше Центр іноземних мов EuroFuture High School запросив до участі у щорічному форумі викладачів з Ковеля, Володимира-Волинського, Каменя-Каширського та Нововолинська.