1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі успішно діє Speak Easy English Club від волонтерів Корпусу Миру США

У Ковелі успішно діє Speak Easy English Club від волонтерів Корпусу Миру США

"Кожна п’ятниця – це місце зустрічі англомовної еліти міста Ковеля!," - про це пише волонтер Корпусу Миру Кесіді Кремтон на своїй сторінці у Фейсбук.

Кожної п’ятниці уже традиційно волонтери Корпусу Миру проводять дискусійний клуб для знавців мови на різні теми. Хоча започаткував клуб Бенні Венґі, після закінчення терміну його волонтерства, естафету керування клубом вдало перейняли Кесіді Кремтон та Емі Шоу.

Минула п’ятниця не стала винятком. На заняття клубу прийшло близько 15 людей, аби поговорити на тему Idioms, яку підготувала Емі. Цікавинкою стало і те, що на захід цього разу прийшли і волонтери з Туреччини, які ще весь наступний місяць будуть допомагати вивчати дітям англійську у мовному центрі EuroFuture.


#КорпусМиру #Волонтери #Освіта #EuroFuture

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини
Вперше Центр іноземних мов EuroFuture High School запросив до участі у щорічному форумі викладачів з Ковеля, Володимира-Волинського, Каменя-Каширського та Нововолинська.