Як у Ковелі відзначатимуть 30-річчя виведення військ з Афганістану?

Сьогодні відбулось засідання оргкомітету з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану. Повідомляють на сайті міськради.

Заступник міського голови Ігор Прокопів ознайомив присутніх із пропозиціями, які надійшли від міськрайонної організації української спілки ветеранів Афганістану. Усі їх було враховано та після обговорення внесено у програму.

У Ковелі в народному домі «Просвіта» 15 лютого об 11.00 год. відбудеться тематичний захід. Воїнів-інтернаціоналістів привітають представники міської та районної влади, військкомату. До бойових побратимів звернеться й голова міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк.

Аматори сцени підготують концертну програму. Після її завершення учасники урочистостей пройдуть до стели воїнів-інтернаціоналістів, де буде відслужено панахиду за загиблими.

Представники міської влади спільно з воїнами-інтернаціоналістами покладуть квіти на могили загиблих в Афганістані ковельчан, відвідають сім’ї загиблих учасників бойових дій на території інших держав, працівники соціальних служб проведуть обстеження умов проживання ветеранів та нададуть необхідну допомогу.

Заплановано також проведення 16 лютого відкритого турніру з настільного тенісу серед молоді. Змагання відбудуться у КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича. Вони будуть приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчю виведення військ з Афганістану.


#ВоїниІнтернаціоналісти #СкорботніЗаходи

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі згадали загиблих в Афганістані

У Ковелі згадали загиблих в Афганістані
Ковельчани зібрались з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанували полеглих героїв, віддали заслужену шану живим ветеранам.