На телеканалі «Інтер» вийшла програма «Стосується кожного» за участю 14-річної ковельчанки Марійки Мовчан ВІДЕО

Телеканал «Інтер» показав програму «Стосується кожного» за участю 14-річної волинянки Марії Мовчан, яка листується із першими особами світу та організувала благодійний фонд. Повідомляє Перший.

Шоу вийшло в ефір 1 лютого. У випуску під назвою «Цілюще благословіння» йшлося про хлопчика Владика, який одужав від онкологічного захворювання – його вилікували у турецькій клініці. Дівчинка захотіла познайомитися із цим хлопчиком. Вона прибула на програму і подарувала йому маленького ангела.

Марія Мовчан розповіла, що вона листується із першими особами світу. «Я не вірила, що є справжні принцеси. Мені вирішили пояснити і довести, що є справжні королеви і принцеси. Користуючись нагодою, я вирішила з ними дружити і спілкуватися… Дуже часто я спілкуюся з королевою Великобританії, з Ангелою Меркель і Папою Римським», – повідомила Марія.

Нагадаємо, юна школярка з Ковеля Марія Мовчан опублікувала відеозвернення до Президента України з проханням про допомогу дітям. Дівчинка під час програми розповіла, що попросила у Президента 1 гривню.

«Ми створили благодійний фонд «Позитивна взаємодія», і я попросила в Президента, щоб він нам дав 1 гривню для допомоги дітям», – зазначила юна волинянка.

«Можливо, варто було більше попросити?» – запитав ведучий Андрій Данілевич.

«Це вже його вибір», – зауважила дівчинка.

Також вона розповіла про благодійний фонд: «Ми допомагаємо дітям. Це Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Ми будуємо спортзал для дітей».

Ця участь Марії у шоу «Стосується кожного» вже друга. Ще у грудні 2013 року вийшла перша програма про маленьку волинянку.

Інтерв’ю з Марією Мовчан дивіться із 35-ї хвилини.
#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Подаровані на ювілей гроші ковельчанка Олена Місюра передала на видавництво «Книги пам’яті»

Подаровані на ювілей гроші ковельчанка Олена Місюра передала на видавництво «Книги пам’яті»
Запрошені на свято були приємно вражені та дещо шоковані таким рішенням керівниці місцевого осередку «Союзу Українок», проте схвалили її намір долучитися до увічнення пам'яті про загиблих в АТО місцевих бійців.