У Ковелі топонімічна комісія визначилась із назвами нових вулиць

Як повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради, відбулося засідання топонімічної комісії, на якому обговорювалось питання щодо присвоєння назв новим вулицям у кварталі житлової забудови в районі вулиці Зерова (ліворуч від Брестської, між двома переїздами).

Одній з них рекомендують дати ім’я Василя Стефаника, відомого українського письменника, поета, політика.

Була підтримана пропозиція щодо вулиці Ковальської. Директор історичного музею Маргарита Матвійчук зазначила, що Ковель був містом ковалів. А у цьому мікрорайоні до сорокових років минулого століття, як йдеться у спогадах одного з мешканців Івана Слабушевського (1928 р.н.), і працювали майстри. Він, зокрема, розповідав: “На вулиці Брестській між двома переїздами було велике Вербське болото. Біля другого переїзду стояла кузня Івана Самчинського”.

А ще одна - йменуватиметься Кривий Вал. Її назва відображає рельєф території. Спроектована вона на існуючому валу, який має хвилеподібну форму.

Вирішили увічнити пам’ять першого космонавта України Леоніда Каденюка і присвоїти його ім’я паралельній вулиці та трьом провулкам, які відходять від неї.

Остаточне рішення щодо назв ухвалюватимуть депутати міської ради. Рішення топонімічної комісії носить рекомендаційний характер.#НовіВулиці #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі з’явиться вулиця Волонтерів

У Ковелі з’явиться вулиця Волонтерів
А комусь пощастить стати мешканцем Світанкової чи Осінньої. Відповідний проект рішення підготовлений на чергову сесію міської ради.