Служба автомобільних доріг у 2019 році має намір продовжити ремонти на найбільш пріоритетних маршрутах Волині

Служба автомобільних доріг у Волинській області має намір продовжити ремонти доріг на найбільш пріоритетних маршрутах. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака, у 2019 році на утримання автодоріг Волинської області Державне агентство автомобільних доріг України має намір спрямувати 547,1 мільйонів гривень.

Відтак, служба автодоріг Волинської області хоче продовжити ремонтно-будівельні роботи на пріоритетних маршрутах, які сполучають основні міста області. Зокрема, М-19 (Доманове (на Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече (на Бухарест), Р-15 (Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква), М-07 (Київ-Ковель-Ягодин), Н-22 (Устилуг-Луцьк-Рівне).

Наразі Служба автодоріг чекає на затвердження переліку об'єктів реконструкції, капітального та середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсягів їх фінансування.

Разом з тим Анатолій Посполітак розповів, що найбільш болючим питанням дорожньої галузі наразі є недофінансування. Зокрема, не вистачає грошей на експлуатаційне утримання доріг державного значення.

Також у 2019 році планують зменшити фінансування на реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонти доріг держзначення. Чимало коштів недоотримає область і через припинення “Митного експерименту”, який з 2015 по 2018 рік дав змогу отримати додаткових 1,1 мільярда гривень на ремонт дорожньої інфраструктури Волині.

Джерело - ВолиньРоst


#РемонтДороги #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Волинський облавтодор та Ковельське ШБУ №63 проводять ямковий ремонт на дорогах державного значення

Волинський облавтодор та Ковельське ШБУ №63 проводять ямковий ремонт на дорогах державного значення
Служба автомобільних доріг повідомила, на яких ділянках автошляхів, зокрема і в напрямку Ковеля, 8 лютого триватимуть роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття. Кажуть, що погодні умови сприятливі.

У 2019 році в Ковелі планують використати майже 30 мільйонів гривень на капітальний та поточний ремонти доріг

У 2019 році в Ковелі планують використати майже 30 мільйонів гривень  на капітальний та поточний ремонти доріг
Які роботи з благоустрою зроблені у місті торік і які вулиці та прибудинкові території планують відремонтувати цьогоріч, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.