1. Головна
  2. Новини
  3. 68 школярів Ковеля продемонстрували свої вміння складати цікаві історії англійською мовою

68 школярів Ковеля продемонстрували свої вміння складати цікаві історії англійською мовою

Сьогодні у Ковелі відбувся Всеукраїнський конкурс з письма Write On, який щорічно організовується волонтерами Корпусу Миру США, - йдеться на сторінці Youth English Club Kovel у Фейсбук.

Цьогоріч ініціативу та організацію взяли на себе Кесіді Кремтон, Емі Шоу та Сюзі Кью. Мета конкурсу - звернути увагу на розвиток креативності дітей. Основними критеріями конкурсу є не правильні граматичні структури чи написані завчені фрази, а вміння придумати цікаву історію та гарно її подати.

Конкурс одночасно проходив у різних містечках України. На захід прийшло 68 дітей з різних шкіл м. Ковеля. Після ознайомлення з правилами, діти мали одну годину часу, аби виконати завдання, які відрізнялися своєю складністю в залежності від класу. Приємною несподіванкою стало і те, що кожен учасник отримав сертифікат участі.


#КорпусМиру #Волонтери #EuroFuture #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини
Вперше Центр іноземних мов EuroFuture High School запросив до участі у щорічному форумі викладачів з Ковеля, Володимира-Волинського, Каменя-Каширського та Нововолинська.