У Ковелі поклали квіти на могили загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Уже традиційно напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який ми відзначаємо 15 лютого, представники міської влади та афганці відвідують могили тих, хто віддав своє життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

На міських кладовищах поховані двоє з них: Олександр Сметюх та Анатолій Глушков.

Сьогодні заступник міського голови Ігор Прокопів та голова Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк поклали квіти на їх могили та хвилиною мовчання вшанували пам'ять.

Додому не повернулось п'ятнадцять мешканців нашого міста та Ковельського району. Вони загинули у різні роки в Афганістані. Це - Юрій Шевченко, Володимир Жук, Олександр Сметюх, Анатолій Глушков, Микола Банджа, Віктор Білинець, Микола Бобрик, Леонід Кулаковський, Анатолій Сахненко, Володимир Хилюк, Ярослав Ткачук, Василь Силюк, Анатолій Півень, Віктор Потапчук та Сергій Оксенюк.

Підполковник Олег Матіжев також пройшов війну в Афганістані, а загинув, виконуючи миротворчу місію в Іраку.


#ВоїниІнтернаціоналісти #СкорботніЗаходи

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі згадали загиблих в Афганістані

У Ковелі згадали загиблих в Афганістані
Ковельчани зібрались з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанували полеглих героїв, віддали заслужену шану живим ветеранам.