15 лютого у Ковелі - тематичний захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій та 30-річчя виведення військ з Афганістану

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану завтра, 15 лютого, об 11.00 в народному домі "Просвіта" відбудеться тематичний захід.

Воїнів-інтернаціоналістів привітають представники міської та районної влади, військкомату. До бойових побратимів звернеться й голова міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк.

Аматори сцени підготують концертну програму. Після її завершення учасники урочистостей пройдуть до стели воїнів-інтернаціоналістів, де буде відслужено панахиду за загиблими.


#ВоїниІнтернаціоналісти #СкорботніЗаходи

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі поклали квіти на могили загиблих воїнів-інтернаціоналістів

У Ковелі поклали квіти на могили загиблих воїнів-інтернаціоналістів
П'ятнадцять мешканців нашого міста та Ковельського району загинуло у різні роки в Афганістані та Іраку. На міських кладовищах поховані двоє з них: Олександр Сметюх та Анатолій Глушков.

У Ковелі згадали загиблих в Афганістані

У Ковелі згадали загиблих в Афганістані
Ковельчани зібрались з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанували полеглих героїв, віддали заслужену шану живим ветеранам.