«Вокар-Ковель» переміг «Хорів» у півфіналі плей-офф чемпіонату Волині. ВІДЕО

У першому півфінальному матчі плей-офф чемпіонату Волині з футзалу на паркеті луцького СК «АренаСпрот» зустрічались діючий володар трофею «Вокар-Ковель» і бронзовий призер регулярної першості МФК «Хорів», - повідомляє Kovel.tv.

На початку першого тайму обидві команди діяли обережно та зосередились на контролі м’яча. Однак на 2-ій хвилині Андрію Лукашуку вдалося вивести ковельчан вперед. Через 6 хвилин Іван Портянко (2:30) після розіграшу штрафного удару вдало зіграв на добиванні та подвоїв перевагу «Вокару». Після пропущеного голу «Хорів» активізувався та створив чимало моментів біля воріт Дмитра Дувакіна. На 12-ій хвилині вони таки «розгойдали» оборону «червоних» і Павло Дармовіз (12:36) скоротив відставання в рахунку. Перша половина гри закінчилась за мінімальної переваги «Вокару» — 2:1.

Одна з перших атак другого тайму закінчилась порушенням правил у карній зоні ковельчан. Рефері призначив пенальті і Віктор Чудля (22:52) потужним ударом відновив паритет у матчі. Загалом у другій половині зустрічі опоненти діяли дуже обережно та намагались зайвий раз не ризикувати. Градус протистояння підскочив коли за 6 хвилин до фінальної сирени обидві команди набрали по 5 фолів і бажання пробити 6-метровий дещо заважало командам показати видовищний футзал. Однак арбітри не піддались на численні провокації і основний час поєдинку закінчився нічиєю — 2:2.

Переможець матчу визначився у післяматчевих пенальті (52:00). Після серії з п‘яти ударів рахунок на табло зберігся нічийним — 5:5, однак футзальна фортуна в той день була на боці ковельчан. Гравець «Хоріва» влучив у штангу і поєдинок закінчився із рахунком 7:6 на користь «Вокару».

За регламентом Асоціації міні-футболу Волині у фінальний раунд плей-офф чемпіонату вийде команда, яка двічі переможе, тобто «Вокар-Ковель» та МФК «Хорів» знову зійдутьтся на паркеті луцького СК «Арена Спорт» у неділю 10 березня.

#Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Перемогу здобула команда з міста Лева – ФК «Львів». Кращих учасників змагань (воротаря, нападаючого, гравця, захисника) організатори відзначили індивідуальними нагородами.

Оприлюднили результати першого дня Всеукраїнського турніру з футболу серед дітей

У Ковельській комплексній ДЮСШ імені Євгена Кондратовича тривають змагання серед юнацьких команд. Організатори: МЦ «Спорт для всіх» та ФЦ «Ковель-Волинь» за підтримки Ковельської міської ради.

«Вокар-Ковель» пробився до півфіналу плей-офф чемпіонату Волині з футзалу

2 березня у першому півфінальному матчі зійдуться чинний володар трофею «Вокар-Ковель» та МФК «Хорів», за який виступають і два представника ковельського футзалу – Володимир Бобилєв та Іван Мучак.