Ковельчанка Олена Нивчик - героїня всеукраїнської інформаційної кампанії з популяризації служби в поліції

27-річна Олена Нивчик працює в Ковельському відділі поліції. Про роботу слідчого вона мріяла з дитинства. У 2010 році вступила до Національної академії внутрішніх справ, після закінчення з відзнакою вишу повернулася на рідну їй Волинь. Пише офіційний сайт Національної поліції.

Олена Нивчик народилася в селі Дубове Ковельського району.

- Після закінчення школи без вагань вступила до Національної академії внутрішніх справ. Про роботу в поліції мріяла з дитинства. Завжди відстоювала в житті справедливість і ставала на захист скривджених. Бути на захисті закону, це – моє покликання, – розповідає поліцейська.


Олена Нивчик – майстер спорту України з боротьби самбо. Вона активний прихильник здорового способу життя й може слугувати добрим прикладом молоді для наслідування. Поліцейська відповідальний, самовідданий та успішний працівник.

Серед її здобутків – неодноразові перемоги на всеукраїнських та обласних змаганнях. У 2013 році вона стала призером кубка України з боротьби самбо.

Олена Нивчик стала однією з героїнь всеукраїнської інформаційної кампанії з популяризації служби в поліції. Рекламний щит з її зображенням та гаслом «Наш поліцейський – наш чемпіон» встановили на вулиці Варшавській у місті Ковелі.


#НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З 1 по 30 квітня ковельчани можуть добровільно здати зброю, спецзасоби та боєприпаси

З 1 по 30 квітня ковельчани можуть добровільно здати зброю, спецзасоби та боєприпаси
Якщо вони зберігаються у них незаконно. За добровільну здачу зброї правоохоронцям, вони звільняються від кримінальної відповідальності або ж зможуть офіційно її зареєструвати.