Що робити, якщо пошкодили товар у магазині: поради юристів

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області нагадує споживачам, що робити у випадках, якщо ви пошкодили товар у магазині. Про це йдеться на сторінці управління у Фейсбук.

Тож, якщо у магазині вас зобов’язують оплатити пошкоджений товар, то це є грубим порушенням прав. Ви натомість маєте право вимагати скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які підтвердять провину.

"Пам’ятайте, що лише суд встановлює вину покупця та обов’язок оплатити пошкоджений товар. Але, якщо все ж від вас вимагають оплати пошкоджений товар, хоч згоди не було дано на це, а також відмовляються скласти акт, тоді викликайте поліцію", - радять юристи.


Важливо знати, допоки ви не придбали товар, ризик його пошкодження лежить на власникові магазину.

У будь-якому випадку, якщо вважаєте, що ваші права порушили у магазині чи супермаркеті, маєте право звернутися до територіальних органів Держпродспоживслужби України або ж до суду.


#ЗахистПравСпоживача

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

В Україні скасували "Книгу відгуків та пропозицій"

В Україні скасували "Книгу відгуків та пропозицій"
Її наявність у закладах торгівлі та побуту є тепер необов'язковою. Що робити споживачеві, коли його права та інтереси порушено? Куди спрямувати звернення, аби суб’єкт господарювання його розглянув?

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів
Що повинен знати споживач, аби зробити усвідомлений вибір, отримати якісні послуги та безпечну продукцію? Розповідає заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівлі м. Ковеля Лілія Барна.

В Україні запроваджують нове маркування продуктів. Що вказуватиметься на етикетці?

В Україні запроваджують нове маркування продуктів. Що вказуватиметься на етикетці?
Передбачається збільшення шрифту, зазначатимуть інформацію про замороження чи розмороження продукту, інгредієнти, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Забороняється приписувати харчовим продуктам лікувальні властивості.