ГО «Побратими України» висадили вздовж вулиці Грушевського у Ковелі 40 липових саджанців

Про те, як проходить екологічна акція «Посади дерево», представники ГО «Побратими України» розповідають на своїх сторінках у соцмережах.

Цієї весни учасниками бойових дій в АТО спільно з дітьми та вихователями висаджено фруктові та декоративні дерева й кущі на територіях дошкільних навчальних закладів Луцька. Разом з учителями та школярами провели й озеленення подвір'я однієї з Любомльських шкіл. Кущі калини посадили в ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів», що неподалік від Луцька.

Побільшало зелених насаджень і у Ковелі.

- Два відокремлені підрозділи спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» з м.Ковель та м. Любомль Волинської області, на чолі з їх керівниками, відповідно Олександром Власюком та Андрієм Федюшиним, дружньо долучились до акції «Посади дерево» і озеленили вулицю Грушевського в м.Ковелі 40-а липовими саджанцями. «Побратими України» за покращення навколишнього середовища!!!, - йдеться у дописі керівника Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» Юрія Ганджали.


Як повідомляють «Побратими», в рамках акції уже висаджено понад 200 дерев та кущів у різних куточках Волині. Бійці АТО закликають усіх бажаючих приєднуватися до доброчинної справи - збереження природи та покращення стану навколишнього природного середовища.#Екологія #Благоустрій #ПобратимиУкраїни #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також