У Ковелі особливі дітки виготовляли Великодні топіарії до свят

Готуються до Великодніх свят у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю м. Ковеля. Двадцять дев'ять його вихованців другий тиждень поспіль разом з батьками та працівниками Центру активно працюють над виготовленням Пасхального декору. Роблять курчат та зайчат, великодні кошики, паперові писанки та інші святкові композиції.

За словами директора Центру Марії Кисляк, найбільше дітям та їх батькам сподобалось виготовлення Великодніх топіаріїв.

- Топіарій - це декоративне дерево, яке можна зробити своїми руками до будь-якого свята. Наразі у нас Великодня тематика. За бажанням вихованців та батьків ми вирішили продовжити такі заняття ще і цього тижня. Усім дуже сподобалися топіарії. Адже виготовити їх зовсім не складно і вибір ідей для цього дуже великий. Достатньо власної фантазії, невибагливий підбір матеріалів, трохи зусиль та терпіння, - переконує директор Центру Марія Кисляк.


Оригінальний топіарій може стати не тільки прикрасою будь-якого пасхального столу, але і слугувати хорошим подарунком. Декоративні вироби, виготовлені руками особливих діток у рамках благодійної акції, можна придбати для себе, рідних та знайомих.

Адреса Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю: м. Ковель, вул. Відродження, 12А, тел. (03352) 5-40-65, 050 163 09 79


#СоціальнийЗахист #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Торік ковельчани незаконно отримали близько 300 тис грн державних допомог. Переплати зобов'язано повернути

Торік ковельчани незаконно отримали близько 300 тис грн державних допомог. Переплати зобов'язано повернути
Цьогоріч виявлено 45 тис. грн. надміру виплачених коштів. Сім'ї, яким призначалися соціальні допомоги, подали недостовірні дані про власні доходи та майновий стан.

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків

Двом дітям-сиротам знайшли нові родини, ще двох - забрали від горе-батьків
Профілактична робота, допомога та підтримка сімей, які мають соціальні та побутові негаразди, дає й позитивні результати: дітей повертають біологічним батькам, - інформує Служба у справах дітей м. Ковеля.