У Ковелі побували представники Мальтійської служби допомоги

Ковельське МТМО відвідали представники Мальтійської служби допомоги м.Шверте (Німеччина).

Співпраця ковельських медиків з мальтійськими меценатами триває понад чверть століття. Завдяки чому міські лікарні отримують медикаменти, обладнання, меблі, два реанімобілі, продукти харчування та одяг, апарати для ультразвукової діагностики (УЗД), операційні столи, ліжечка для немовлят, набори для надання невідкладної допомоги та ін. Окрім цього, за сприяння «мальтійців» п'ятеро ковельських лікарів пройшли стажування в клініці святої Марії у Шверте.

Вольфганг та Ульрік Бооз, Ерік Вейнбергер та Мартін Ловінські зустрілися з головним лікарем Ковельського МТМО Олегом Самчуком, відвідали центральну районну лікарню, дитячу поліклініку та пологовий будинок, поспілкувалися з лікарями. Німецькі благодійники відзначили позитивні зміни, які відбуваються у закладах медоб'єднання. Багаторічну благодійну співпрацю буде продовжено і надалі.#МальтійськаСлужбаДопомоги #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Завдяки співпраці Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги Ковель отримає черговий гуманітарний вантаж

Завдяки співпраці Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги Ковель отримає черговий гуманітарний вантаж
Медикаменти, обладнання, меблі, реанімобіль, продукти харчування та одяг - це далеко не весь перелік допомоги, яку отримали ковельські лікарні від благодійників за 25 років.