27 травня у Ковелі презентують виставку графічних коміксів про життя княгині Ольги

Творче об'єднання «Мисткині» та Ковельська галерея мистецтв запрошують ковельчан та гостей міста на виставку «Мальована стрічка» – «Княгиня Ольга. Хитра. Мудра. Свята». Це спільна робота 20 людей – мисткинь з різних куточків України.

В експозицію увійшла 21 робота. Вони складаються у цілісну історію і розповідають про найважливіші події з життя однієї з найвідоміших жінок України. Виставку до міста привезла одна зі співавторок проекту і його регіональна кураторка, викладачка педколеджу імені А.Ю.Кримського Тетяна Токарева-Асмолкова.

Авторки коміксу зобразили різні іпостасі легендарної правительки Русі і рівноапостольної княгині Ольги: спершу вона хитра і відважна, потім – мудра правителька, а далі – свята, яка стала провідницею християнства в українській землі. І в літописній історії, і в переказах вона постає неоднозначною постаттю.

Графічні малюнки доповнені текстом, який написала українська письменниця Марія Морозенко, виконані у чорно-білому із вкрапленням червоного кольору.

Відкриття - у понеділок, 27 травня, о 16.00 год. в галереї мистецтв культурно-просвітницького центру. Виставка діятиме до 14 червня.


#Виставка

Коментарі

Читайте також

17 травня у Ковельському історичному музеї - день відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня музеїв

17 травня у Ковельському історичному музеї - день відкритих дверей з нагоди Міжнародного дня музеїв
Геологічні породи періоду докембрію, рештки кісток найдавніших тварин, прикраси та зброя часів козацтва, піаніно XIX ст., стародруки релігійного характеру, колекція самоварів, автентичний національний одяг та багато іншого. Це варто побачити.

Захисник Донецького аеропорту передав у Ковельський історичний музей цінний експонат

Захисник Донецького аеропорту передав у Ковельський історичний музей цінний експонат
Поблизу села Білашів на Ковельщині знайдено металевий хрестик часів Київської Русі. Аби визначити точну дату та історичну цінність археологічної знахідки, музейники звернулися до фахівців.