1. Головна
  2. Новини
  3. У чергових дитсадках Ковеля – оздоровча кампанія

У чергових дитсадках Ковеля – оздоровча кампанія

У Ковелі з 3 червня по 16 серпня в чергових закладах дошкільної освіти №8 та №10 триває кампанія «Дітям - радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта». Повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

ЗДО № 8 «Казка» гостинно відчинив двері для малят із дитячих садків №№ 1,4,6,8,11,12,13,14. ЗДО №10 «Дзвіночок» відвідують вихованці закладів № 2,3,5,7,9,10. Всього у літній період тут оздоровляться близько 450 дітей.

Педагогічні колективи ретельно підготувались до цієї роботи. Адже дуже важливо, щоб малята не лише загартувались, зміцнили здоров’я, гарно відпочили, а й отримали нові враження і позитивні емоції.

Діяльність садка влітку дещо відрізняється від функціонування в інші пори року, адже діти набагато більше часу проводять на свіжому повітрі. У ЗДО №8 та №10 є усе необхідне для цього — територія із затінком зелених насаджень, яскраві квітники, пісочниці, павільйони, нестандартне обладнання тощо. Щоб перші літні дні в садочках стали для вихованців цікавими та незабутніми, педагоги наповнили їх особливими пригодами та різноманітними справами, святково прикрасили територію та групові майданчики.

Основними запланованими заняттями є колективні ігри на вулиці, ознайомлення малят з навколишнім середовищем, читання дитячої літератури, активні і регулярні фізичні навантаження, спортивні змагання.

Тут проводяться музично-фізкультурні свята, флешмоби. Чудовий настрій створюють казкові персонажі та клоуни, які готують сюрпризи для дітвори: конкурси, забави, естафети та атракціони. Все це залишає чудові враження про літнє оздоровлення.

Для маленьких ковельчан літо – це час реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Тому педагоги усвідомлюють, що потрібно організувати роботу в ЗДО так, щоб кожна дитина почувалася щасливою, радісною, була оптимістично налаштованою.#Освіта #Дозвілля #Відпочинок #СоціальнийЗахист

Коментарі

  • тетяна
    Не можна записати в жоден з чергових садочків
    Відповісти

Читайте також

Ковельська випускниця обурена невідповідністю шкільної програми тестам ЗНО з історії

Ковельська випускниця обурена невідповідністю шкільної програми тестам ЗНО з історії
Відома у Ковелі юна журналістка, учасниця масштабного проекту «Погляд молоді на місто» Ангеліна Капітула виклала у мережу гнівний пост після складання іспиту, у якому траплялися некоректні запитання.

Випускний у Ковелі відбудеться 28 червня

Випускний у Ковелі відбудеться 28 червня
Цього року свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримають понад 350 випускників. З них - пів сотні претендують на золоті та срібні медалі.