1. Головна
  2. Новини
  3. Юні художниці з Ковеля здобули найвищі нагороди міжнародного фестивалю обдарованої молоді

Юні художниці з Ковеля здобули найвищі нагороди міжнародного фестивалю обдарованої молоді

Вже вдруге Ковельській дитячій художній школі ім. Андроника Лазарчука пощастило отримати запрошення на міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2019», який проходив на базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради. Цього року фестиваль проходить під гаслом «Єдині у творчості заради миру». Розповідає директор школи Олена Цьомик.

Упродовж тижня 14 команд, а це 55 учасників, змагалися за звання найкращого у двох номінаціях: «Художня кераміка» та «Образотворче мистецтво». Ковель представляли учні художники Конащук Катерина, Мороз Софія, Сухонос Вікторія, Чирук Анна.

- Минулого року всі наші четверо учасників здобули високі нагороди фестивалю: два «Гран-прі», друге і третє місця. Мріяли про хороші результати і цьогоріч, - каже Олена Цьомик.


Цікаво і змістовно провели час учасники фестивалю: на них чекали концерти, ігри та змагання, майстер-класи, квести, дискотеки, екскурсія до пам’ятки археології «Кам’яна могила», відпочинок на морі. Звичайно, робота в майстернях, де кожен конкурсант наочно продемонстрував свій талант, виконавши конкурсну творчу роботу в доповнення до привезених домашніх малюнків та керамічних виробів.

Оцінювало роботи компетентне журі, до складу якого були запрошені: Заслужений діяч мистецтв України, голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України Шевченко Є.І., Заслужений майстер народної творчості України Вільчинський О. О., член правління Запорізької організації Національної спілки художників України Жолудь О.С., художники-керамісти майстерні «Добра глина» м. Пологи Нагурна Л. В. та Нагурний В.М., Кондратова Л. Г.

Ковельська художня школа представила учасників в номінації «Образотворче мистецтво» і за рішенням журі юні художники здобули найвищі нагороди. Конащук Катерина у старшій віковій категорії здобула Гран-прі.
Перші місця у Чирук Анни (старша вікова категорія) та Мороз Софії (молодша вікова категорія).

Колектив художньої школи м. Ковеля відзначили Подякою від організаторів міжнародного фестивалю «КерамДиво-2019» за внесок у розвиток творчих здібностей учнів та запросили до участі у фестивалі «КерамДиво-2020».


#Виставка #Освіта

Коментарі

Читайте також

«Без обмежень»: у Луцьку відкрито першу персональну виставку картин ковельського художника ФОТО

«Без обмежень»: у Луцьку відкрито першу персональну виставку картин ковельського художника ФОТО
Презентація робіт Василя Королюка відбулась 11 червня в арт-кафе «Стоп-Кадр». Підтримати митця приїхали колеги з Ковеля, родина, шанувальники та дружина, яка надихає його на творчість.

27 травня у Ковелі презентують виставку графічних коміксів про життя княгині Ольги

27 травня у Ковелі презентують виставку графічних коміксів про життя княгині Ольги
Це спільна робота 20 мисткинь з різних куточків України. Авторки коміксу «Мальована стрічка» – «Княгиня Ольга. Хитра. Мудра. Свята» зобразили різні іпостасі легендарної правительки Русі.