1. Головна
  2. Новини
  3. Камерний оркестр «Квінта» привітав зі святом колектив та студентів Ковельського медичного коледжу

Камерний оркестр «Квінта» привітав зі святом колектив та студентів Ковельського медичного коледжу

У Ковельському медичному коледжі відбулося святкування Дня медичного працівника. В актовій залі директор навчального закладу Олена Григола привітала колег з професійним святом та вручила їм почесні грамоти. Також з вітальним словом виступив настоятель Благовіщенського собору отець Василь Мичко, котрий наголосив, що медичний працівник часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію.

- Справжньою родзинкою урочистостей став виступ камерного оркестру «Квінта». Музичні твори різної стилістики створювали у серцях присутніх цілу палітру емоцій. Від музики з серіалу "Гра престолів" до неймовірних творів корифея аргентинського танго Астора П'яццоли! Ніхто не залишився байдужим до репертуару оркестру!, - поділилися враженнями студенти та викладачі на сторінці медзакладу у соцмережі.


З нагоди професійного свята медиків викладачі Ковельського медичного коледжу отримали відзнаки: Почесною Почесної грамоти обласного управління охорони здоров'я нагороджено Станіслава Вознюка та Ларису Кравчик, Подякою міського голови отримала Світлана Костючик.


Джерело - Ковельський медичний коледж

#МедичнийКоледж #Квінта

Коментарі

Читайте також

17 квітня Ковельський медичний коледж відзначає 73-ю річницю з часу заснування

17 квітня Ковельський медичний коледж відзначає 73-ю річницю з часу заснування
Заклад розпочав діяльність у 1946 році як Ковельська школа медичних сестер. У 1948-у відбувся перший випуск. Дипломи про здобуття фаху отримали 35 випускників. Нині у коледжі - понад півтисячі студентів.