У Храмі Блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ м. Ковеля відзначили свято покровителя парафії

23 червня у Храмі Блаженного Миколая Чарнецького Української Греко-католицької Церкви м. Клвеля відзначили свято покровителя - Блаженного Миколая Чарнецького. Про це повідомляють на сайті Луцького екзархату Української Греко-католицької Церкви. Божественну Літургію очолив Екзарх Луцький Йосафат (Говера).

У Неділю всіх Святих ковельська святиня монастиря Редемптористів сповнилась численними богомольцями. Цього дня відбулось святкування пам’яті небесного покровителя парафії, блаженного священномученика Миколая (Чарнецького). Після відправи утрені та молебного оздоровчого чину парафіяни на чолі з ігуменом о. Михайлом Гасяком радо стрічали преосвященного владику Йосафата Говеру, екзарха Луцького, котрий прибув на свято. Перед дверима храму діти привітали архієрея віршами та піднесли в дарі здобний коровай.

По вході владики до церкви розпочалась Божественна Літургія, котру своїм співом прикрасив парафіяльний хор. При єпископові здійснювала служіння храмова вівтарна дружина. Преосвященний екзарх після Євангелія проповідував вірним про духовний подвиг Святих, зокрема про страдницьке життя священномученика Миколая. Майже всі присутні на Літургії у цей святковий день причастилися святих Христових Таїн.

Після завершення богослужіння діти подарували владиці пам’ятні подарунки, зроблені власноруч. По цьому із духовно-мистецькою програмою, присвяченою постаті блаженного Миколая (Чарнецького), виступили церковний хор та парафіяльна молодь. Опісля на монастирському подвір’ї владика Йосафат освятив воду та окропив нею молільників. Парафіяльна спільнота подбала теж і про спільний почастунок, котрий всі присутні змогли спожити за приємною дружньою бесідою.


#УГКЦ

Коментарі

Читайте також

Забудовника житлового комплексу «Варшавський» у Ковелі відзначили представники Української Греко-Католицької Церкви

Забудовника житлового комплексу «Варшавський» у Ковелі відзначили представники Української Греко-Католицької Церкви
За внесок у будівництво храму блаженного священномученика Василя Величковського у Ковелі отець Євген Задорожний вручив Грамоту директору будівельної компанії.

Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі

Чимало добрих справ зробили ковельчани до Дня святого Миколая для дітей непростої долі
Подарунки підготували міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з підприємцями, школярами, прихожанами храмів, представниками різних установ міста. Свято триває, тож — долучайтеся!