У Ковелі багатодітним родинам виплачено 4,3 мільйона гривень допомоги

У Ковелі за призначенням допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 р. № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» звернулося 784 родини на утримання 839 дітей віком до шести років. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Станом на 1 липня 2019 року такої допомоги виплачено на суму 4,3 мільйона гривень.

- Така соціальна підтримка призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву, та виплачується щомісячно по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно, - каже начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль.


Пунктом 7 Порядку передбачено, що у разі звернення за призначенням допомоги з неповним пакетом документів є можливість їх донесення у місячний термін з дня звернення.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Військовослужбовцям перерахують вислугу за участь в ООС

Військовослужбовцям перерахують вислугу за участь в ООС
У зв’язку з закінченням АТО та початком ООС вислуга перестала зараховуватися як пільгова. Постановою Кабміну це питання врегульовано: пільгову вислугу років буде перераховано – один місяць за три.

Молодь Ковеля з особливими потребами побувала на екскурсії у Львові

Молодь Ковеля з особливими потребами побувала на екскурсії у Львові
Подорож до старовинного міста стала можливою завдяки Церкві блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ, ГО "Реабілітаційний центр" та міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.