1. Головна
  2. Новини
  3. За кошти Держфонду регіонального розвитку відремонтують фасад школи у Люблинці

За кошти Держфонду регіонального розвитку відремонтують фасад школи у Люблинці

Волині погодили перелік нових об’єктів, що реалізовуватимуть за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

У Мінрегіоні погодили 7 нових інвестпроектів, що реалізовуватимуть у Волинській області за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Серед них:

- «Капітальний ремонт фасаду будівлі опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» по вул. Незалежності, 36 в смт Люблинець Ковельського району Волинської області».

Проектом планується зовнішнє утеплення стін будівлі із застосуванням сучасних технологій. Адже є нагальна необхідність у створенні належних умов для організації та здійснення навчально-виховного процесу в Люблинецькій школі, упровадженні заходів енергоефективності та енергозберігаючих технологій. Це дасть можливість зменшити витрати на оплату енергоносіїв та спрямувати кошти на вирішення інших нагальних проблем громади або на розвиток установи.

Серед проектів, які будуть реалізовані цьогоріч:
- «Реконструкція навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі, вул. Центральна, 100 Ратнівського району Волинської області;

- «Капітальний ремонт з термореновацією будівель корпусів лікувально-профілактичного закладу «Волинський обласний онкологічний диспансер» на вулиці Тімірязєва, 1 в м. Луцьку»

- «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, вул. Центральна, 84 Шацького району Волинської області».

- «Реконструкція дошкільного навчального закладу с. Смолярі Старовижівського району Волинської області (коригування)»;

- «Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Стобихівка Камінь-Каширського району Волинської області»;

- «Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 27б в с. Павлівка Іваничівського району Волинської області під ЦНАП та адміністративний центр».

[i]Детальніше щодо проекту «Капітальний ремонт фасаду будівлі опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» по вул. Незалежності, 36 в смт Люблинець Ковельського району Волинської області» - за посиланням: http://dfrr.minregion.gov.ua/Project

#Проекти

Коментарі

Читайте також

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»
Далі збудують нові мережі електропостачання, водопостачання, під’їзні шляхи. І завершать капітальним ремонтом спортивних споруд: футбольного поля з легкоатлетичними доріжками. У Ковелі презентували міжнародний проект.