У Ковелі до Дня міста оновили банери міст-партнерів

На вході у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки оновили банери, на яких розміщено інформацію про міста-партнери Ковеля.

Як повідомили у відділі внутрішньої політики, організаційної роботи та зв'язків з громадськістю міськвиконкому, Ковель співпрацює з 14-ма містами у п'яти країнах: Хелм, Бжег Дольний, Легіоново, Ленчна, Щучин, гміна Бабошево (Польща), Вальсроде, Барзінгхаузен (Німеччина), Утена (Литва), Пінськ, Щучин (Білорусь), Сміла, Буча, Нікольське (Україна). З якими підписані відповідні договори про  співпрацю у різних галузях. Завдяки чому впроваджується чимало різнопланових мистецьких, спортивних та економічних проектів та заході.

Завдяки партнерським угодам ковельські діти щороку оздоровлюються у Німеччині. Опікуються їх відпочинком благодійні товариства «Допомога дітям Ковеля» та «Допомога дітям України». Крім того, завдяки співпраці з Нікольським, юні ковельчани побували на Донеччині та провели дозвілля на Азовському морі.

У святкових заходах за кордоном не раз брали участь мистецькі колективи Ковеля та слухачі Університету третього віку. Юні футболісти із міського центру «Спорт для всіх» є постійними учасниками міжнародних змагань в Польщі та Білорусі.

У наступному році Ковель реалізовуватиме спільний культурно-мистецький проект з польським містом-партнером Ленчною за Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна -2014-2020».

У її рамках з польським Щучином та білоруським однойменним містом Ковель отримав фінансування та реалізовує спільний міжнародний проект «Транснаціональні центри діалогу культур», який передбачає реконструкцію стадіону «Локомотив».

З початком російської агресії в Україні Ковельська міська рада розірвала в односторонньому порядку договір про співпрацю з Ржевом. Офіційну угоду з цим містом було підписано у 2003 році, хоча дружні стосунки мали набагато довшу історію.#Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

Читайте також

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»

Цього року у Ковелі проведуть реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив»
Далі збудують нові мережі електропостачання, водопостачання, під’їзні шляхи. І завершать капітальним ремонтом спортивних споруд: футбольного поля з легкоатлетичними доріжками. У Ковелі презентували міжнародний проект.