1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі з нагоди професійного свята відзначили працівників торгівлі

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначили працівників торгівлі

З нагоди професійного свята працівників торгівлі, яке відзначатимуть 28 липня, на сесії міської ради представників галузі привітали міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

За сумлінну працю, компетентність і професіоналізм, вагомий внесок у розвиток торговельної мережі міста, задоволення запитів споживачів, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників торгівлі Подякою міського голови відзначено: підприємців Андрія Клівака та Наталію Михалевич, керуючу супермаркетом «АТБ-МАРКЕТ» Юлію Шарий-Царініну, керуючу супермаркетом «Салют» Ольгу Панасюк, директора кафе «Казка» Олену Олексюк.

У Ковелі щороку зростає мережа закладів торгівлі. Сьогодні їх нараховується понад 450, з них - 40% реалізують продовольчі товари та 60% - промислові. Наше місто славиться і своїми ресторанами та кафе. Там постійно покращується якість сервісу, облаштовуються сучасні інтер’єри. До послуг ковельчан понад 80 (більше 3000 місць) різноманітних закладів, де можна гарно відпочити та задовольнити свої гастрономічні смаки.


#Депутати #СесіяМіськоїРади #Підприємці

Коментарі

Читайте також

За півроку бюджет міста Ковеля позапланово отримав понад 11 млн грн

За півроку бюджет міста Ковеля позапланово отримав понад 11 млн грн
У зв’язку із збільшенням обсягу доходів, з’явився додатковий ресурс для забезпечення видатків, у яких назріла потреба. Фінансові питання розглядали депутати на засіданні постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів.