1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі дітям, які нині перебувають у соціальному центрі, розповіли про ризики жебрацтва

У Ковелі дітям, які нині перебувають у соціальному центрі, розповіли про ризики жебрацтва

Учора фахівець із соціальної роботи Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Поремчук, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Ковельського ВП Тетяна Козій відвідали Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вони зустрілися з його вихованцями, яким розповіли про дитячу бездоглядність, жебракування і як цього уникнути. Жебрацтво – є однією з форм експлуатації дитини. Це цинічний спосіб отримання вигоди дорослими.

Деякі діти добровільно просять милостиню, оскільки їхні родини малозабезпечені. Проте в більшості випадків сумнівні особи вербують та продають неповнолітніх для отримання наживи і стають «наглядачами».

Причому, чим меншою є дитина, тим більший прибуток може отримати той, хто її фактично експлуатує, спекулюючи на її віці. Варто розуміти, що гроші, які жертвують малечі на вулиці, майже завжди у них відбирають. Заробіток йде до кишень тих, хто використовує хлопчиків й дівчаток, забираючи у них дитинство.

Фахівці наголосили, що за використання або втягнення дітей в жебрацтво в нашій державі передбачено покарання.

На завершення зустрічі вихованці центру мали змогу задати запитання, обговорити певні ситуації, подискутувати.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також