1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі планують звести 10-поверховий житловий будинок по провулку 40 років Перемоги

У Ковелі планують звести 10-поверховий житловий будинок по провулку 40 років Перемоги

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирного житлового будинку по провулку 40 років Перемоги в місті Ковелі Волинської області». Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у південно-західній частині міста Ковеля, її орієнтовна площа становить 0,8148 га. На цій території пропонується розмістити 4-секційний багатоквартирний житловий будинок висотою 10 поверхів. У будинку передбачається влаштувати 190 квартир на 470 мешканців. У даному кварталі знаходиться три автостоянки, на яких можливо забезпечити розміщення автомобілів мешканців житлового будинку у кількості 160 шт. Площа забудови складатиме 1583,6 кв.м, площа мощення – 3572,8 кв.м, площа озеленення – 2991,6 кв.м.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 20 серпня 2019 року до 20 вересня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 20 вересня 2019 року.


#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов
На громадських слуханнях мова йшла про будівництво хостелу, автомийки, кафе, об'єктів дорожнього сервісу, двоповерхового триквартирного житлового будиноку, реконструкції приміщення під амбулаторію.