1. Головна
  2. Новини
  3. На вулиці Відродження у Ковелі планують збудувати СТО та автостоянку

На вулиці Відродження у Ковелі планують збудувати СТО та автостоянку

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення станції технічного обслуговування по вул. Відродження (біля АПК №3) в місті Ковелі Волинської області».

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у південно-західній частині міста Ковеля і межує з територією заводу «Ковельсільмаш». Її орієнтовна площа становить 0,3436 га. На проектній ділянці пропонується розмістити станцію технічного обслуговування та автостоянку на 29 автомобілів.

Ділянка, визначена для розміщення станції техобслуговування автомобілів, складає 0,1497 га, для розміщення автостоянки - 0,1939 га. Площа забудови складатиме 408,1 кв.м, площа мощення – 2353,1 кв.м, площа озеленення – 674,8 кв.м.

Територія відповідно до генерального плану міста віднесена до об’єктів дорожнього сервісу.
В межах території охопленої детальним планом передбачається розміщення двохповерхової будівлі станції технічного обслуговування, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою, влаштування зовнішнього освітлення, збереження та впорядкування зелених насаджень.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 23 серпня 2019 року до 23 вересня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 23 вересня 2019 року.

#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов

У Ковелі обговорили сім проектів містобудівної документації щодо майбутніх новобудов
На громадських слуханнях мова йшла про будівництво хостелу, автомийки, кафе, об'єктів дорожнього сервісу, двоповерхового триквартирного житлового будиноку, реконструкції приміщення під амбулаторію.