1. Головна
  2. Новини
  3. Із юристів у барбери: як виникла ідея відкриття першого барбершопу у Ковелі

Із юристів у барбери: як виникла ідея відкриття першого барбершопу у Ковелі

Напередодні Дня підприємця, 30 серпня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак поспілкувалися зі срібною призеркою минулорічного конкурсу «Кращий бізнес-проєкт» Наталією Шевченко. Повідомляють на сайті Волинського обласного центру зайнятості.

За фахом – юрист, за покликанням – барбер. Підприємиця відкрила першу і поки єдину в Ковелі перукарню для чоловіків Fredoom Fashion Studio.

- Цю ідею виношувала давно. Спершу, за пропозицією Ковельського міськрайонного центру зайнятості, пройшла навчання на курсах підприємець-початківець. Усе почалося з орендованого крісла в перукарні, потім це переросло в маленький приватний кабінет. Минулого року на конкурсі “Кращий бізнес-проєкт” моя ідея здобула друге місце. Скажу вам чесно, що я тоді отримала значно більше, ніж гроші, я зробила крок до здійснення своєї мрії, – розповідає пані Наталя.

Про любов до власної справи говорять вогники в очах підприємиці, стиль у кожній деталі барбершопу, усміхнені клієнти та привітний персонал. Тут працюють виключно з чоловіками, стежать за останніми трендами, знають про вподобання чоловіків і майстерно втілюють їх забаганки. Хоч барбершоп працює лише місяць, але клієнтів, хоч греблю гати – графік розписаний на декілька днів наперед. У «чоловічому клубі» надають знижки на стрижки для дітей та студентів, є спеціальна пропозиція «Тато-син», безкоштовно стрижуть у день народження.

Зараз у підпорядкуванні Наталі Шевченко – чотири барбери та два адміністратори. Майстерно створює імідж ковельських модників і сама підприємиця.

- Я показую цим самим приклад. Їздимо на навчання, привозимо досвід, втілюємо його, створюючи стиль та виховуючи серед чоловіків культуру догляду за собою. Ми враховуємо всі побажання клієнтів, але й радимо, як краще. Наприклад, не всім личить борода чи певний тип стрижки. Ми тоді говоримо з клієнтом, приймаємо певне рішення щодо стилю і разом працюємо над втіленням бажань щодо зміни зовнішнього вигляду, – розповідає майстер.

У барбершопі є все для зручності клієнтів – навіть розкладне крісло, на якому клієнт може відпочити, поки барбер чаклує над його бородою.

- Чоловікам комфортніше почуватися тут, у вузькому товаристві, так само, як і жінкам у виключно жіночих салонах краси, – ділиться спостереженнями власниця салону.


Обов’язковий атрибут – символ барбершопу, так званий барберпул. Тоді, коли почала розвиватися культура барберів, майстри-цирюльники не лише стригли, але й проводили мінімальні операції. На вулиці вивішували білі рушники, як символ стерильності, червоні, які означали кров, і сині – вени. Всі ці рушники крутилися на вітрі, утворюючи своєрідний стовп. Сьогодні цей триколор адаптований під вимоги сучасності і є своєрідною візитівкою барбершопів.

- Звичайно, хотілось би розширити мережу. Але це все з часом. Сьогодні ми працюємо в такому складі. Нам приносить радість результат роботи, завантажені клієнтами дні, навіть якщо працювати по десять годин на ногах важко, усвідомлення того, що ця справа має майбутнє, – розповідає пані Наталя.#Підприємці #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Ковельську ресторацію «Берегиня» відзначили за створення робочих місць та розвиток бізнесу

Ковельську ресторацію «Берегиня» відзначили за створення робочих місць та розвиток бізнесу
З нагоди дня підпримця керівники Волинського обласного та Ковельського міськрайонного центрів зайянтості відвідали колоритний заклад, з яким успішно співпрацюють.

У Ковелі нагородили переможницю конкурсу на кращий бізнес-проєкт

У Ковелі нагородили переможницю конкурсу на кращий бізнес-проєкт
Ковельчанка Ольга Ліщук, яка отримала на започаткування своєї справи 30 тисяч гривень з міського бюджету, надаватиме послуги у сфері бухгалтерського обліку і аудиту, створивши приватне підприємство.