1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі провели навчально-тренувальну гру «Стежина безпеки»

У Ковелі провели навчально-тренувальну гру «Стежина безпеки»

Наприкінці літа інструктори ГО «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» провели навчально-тренувальну гру «Стежина безпеки». Про це йдеться на сторінці громадської організації у соцмережі.

- Цей захід ми проводимо другий рік поспіль для того, щоб навчити дітей відповідального відношення до небезпек, які їх оточують. Загалом в парку Шевченка панувала дружня атмосфера, чути було дитячий сміх, а головне - ми бачили цікавість до корисних знань. Ми ж докладемо зусиль, щоб цей захід став традиційним в нашому місті, і ставав щороку все масштабнішим. - каже керівник клубу Ірина Артемук.


Діти познайомились з навичками першої долікарської допомоги, дізнались, як виглядають небезпечні боєприпаси, а також що потрібно робити, коли їх знайдеш. Крім того, почули як правильно діяти під час пожежі, і самі спробували себе у ролі рятувальників. Повторили й правила дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів, випробували свої сили у спортивних естафетах.

На завершення цікавої і пізнавальної гри її учасники отримали призи та подарунки від численних спонсорів.

- Ми щиро вдячні всім партнерам і спонсорам, які допомагають нам донести ідею безпеки і здорового способу життя до дітей. Окрема подяка волонтерам, які допомагали нам в проведенні "Стежини безпеки", знайшли час для доброї справи і не полінувались у вихідний приділити час нашому задуму, - зауважують організатори.


Цього року у проведенні заходу допомагали: Патрульна поліція, рятувальники, військовослужбовці, Товариство Червоного хреста, ГО "Молодіжний центр Ковель", агенція "Хеппі", Клуб Здорового способу життя "Результат".

Спонсорами заходу були: магазини "АВС Книги", "Спорттовари", "Ціни 7км", "Макс Мікс", "До мажор", "Кіндерленд", сім'я ресторанів Classic, кінотеатр "Прем'єра", мотузковий парк "Левеня", Халабуда Кідс.


#КлубКонтур

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Разом з ними дистанції долали й інші діти, котрі не мають вад здоров'я. Спільний захід та щире спілкування було усім на користь. Ініціатори заходу дякують учасникам, батькам та усім, хто допомагав в організації спортивного свята для дітей.