1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі близько сотні далекобійників чекають видачі дозволів на міжнародні перевезення

У Ковелі близько сотні далекобійників чекають видачі дозволів на міжнародні перевезення

Близько сотні водіїв-далекобійників чекають біля пункту видачі дозволів на Міжнародні перевезення Управління трансбезпеки у Волинській області, що знаходиться у місті Ковелі. Кореспондент Суспільного телебачення Волині Ігор Чайка повідомляє про ситуацію телефоном. Ось що він розповів:

- Процес видачі триває. Як нам повідомили представники Укртрансбезпеки, сьогодні мають видати 80 дозволів. Наразі видано трохи більше 30. Поки що тут все спокійно. Водії самі регулюють чергу. Кожен із них намагається сьогодні отримати дозвіл. Якщо не отримає сьогодні – йому треба буде чекати до суботи. Бо відповідно до розпорядження Міністерства, дозволи видають 2 рази на тиждень – в середу і в суботу. Сьогодні мають видати 80 дозволів, кількість водіїв перевищує цю цифру. Це водії, представники фірм, які займаються міжнародними перевезеннями. Окремі з них їдуть в Польщу, інші в Німеччину і далі в Європу, - розповів Ігор Чайка.
Нагадаємо, що 23 липня 2019 року, в селі Люблинець Ковельського району водії вантажних автомобілів перекрили трасу «Київ-Ковель-Ягодин». Такий чином вони висловили своє невдоволення порядком видачі дозволів на міжнародні перевезення. Ситуацію тоді прокоментувала Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників. А врегулювати питання видачі дозволів обіцяли рівні Мінінфраструктури.

#ТранспортніПеревезення #Укртрансбезпека #Митниця #перекриття_ковель #блокування_дороги #перекриття_люблинець #акція_блокуваннятраси

Коментарі

Читайте також

Траса «Київ-Ковель-Ягодин» розблокована: питання видачі дозволів врегулювали на рівні Мінінфраструктури

Траса «Київ-Ковель-Ягодин» розблокована: питання видачі дозволів врегулювали на рівні Мінінфраструктури
Враховуючи соціальну напругу серед перевізників, виконувач обов'язків голови Волинської ОДА взяв на особистий контроль вирішення цього питання, - повідомляє відділ інформаційної політики.

Черги вантажівок у Ковелі: ситуацію коментують Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників

Черги вантажівок у Ковелі: ситуацію коментують Волинська митниця та Асоціація міжнародних перевізників
У Варшаві відбулось чергове засідання українсько-польської комісії з питань міжнародних автоперевезень. На жаль, жодних позитивних результатів щодо збільшення річної квоти дозволів на 2019 рік не було досягнуто.

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО
Поблизу Люблинця Ковельського району далекобійники безперервно ходять пішохідним переходом. Таким чином вони висловлюють своє невдоволення, спричинене відсутністю дозволів на міжнародні перевезення.