1. Головна
  2. Новини
  3. 20 вересня провідні фахівці інституту Амосова проведуть у Ковелі операції на серці

20 вересня провідні фахівці інституту Амосова проведуть у Ковелі операції на серці

20 вересня провідні спеціалісти Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова проведуть у Ковелі операції на серці з установки трикамерного кардіостимулятора. Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у соцмережі.

Вперше в Західній Україні з операційної Ковельського МТМО вестимуть онлайн-трансляцію. Крім того, відбудеться конференція та майстер-клас для місцевих лікарів.

Довідково:
Ішемічна кардіоміопатія - це стан, коли найголовніший м'яз людського організму, серце, ослаблений і не може в повному обсязі виконувати покладені на нього функції. У таких випадках кардіохірурги рекомендують установку кардіостимулятора - електронного «помічника» для серця.

У трикамерних (останнє покоління стимуляторів) за рахунок встановлених електродів відбувається стимуляція в певній послідовності трьох відділів серця: передсердь, правого і лівого шлуночків, забезпечуючи фізіологічний рух крові по камерах серця.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки

У Ковелі в приміщенні пологового будинку відкрили перший поверх нової дитячої поліклініки
У майбутньому тут планується центр материнства і дитинства: в одному приміщенні працюватимуть педіатрична амбулаторія, дитяче відділення, дитяча поліклініка, пологовий будинок, стаціонарне відділення.