Золото та бронза «Олімпійських надій» - у ковельських веслувальників

Українські веслувальники завоювали 9 медалей, з яких 3 золоті, на міжнародних змаганнях «Олімпійські надії», які відбулися в столиці Словаччини Братиславі з 13 по 15 вересня.

Змагання проходили за участі спортсменів 36 країн світу у різних вікових категоріях. Серед переможців та призерів є й ковельчани.

Вихованець Ковельської КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Тарас Семенюк став чемпіоном на дистанції 200 метрів, яку він здолав першим у каное-четвірці разом з іншими веслувальниками.

Василина Калитюк, вихованка СДЮШОР «Олімп», стала бронзовою призеркою на дистанції 500 метрів у каное-одиночці. До речі, Василина нещодавно стала Майстром спорту України з веслування на байдарках і каное­­.

#Веслування #Спорт

#Веслування

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Змагання з веслування на човнах «Дракон» відбувалися у Києві з 12 по 15 вересня. Україну представляли 15 клубів з усіх регіонів, зокрема й наша місцева команда «Західний Вітер».

Заслуженому тренеру з Ковеля Федору Семенюку присвоїли звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту

Президент України відзначив теренера з веслування почесною нагородою за вагомий особистий внесок у розвиток спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів.

Двоє ковельчан-веслувальників вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри 2020 року

Команду України на чемпіонаті світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору представляли вихованці Ковельського відділення ОДЮСШІ центру «Інваспорт» Дмитро Герез та Станіслав Самолюк.