1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вперше в Україні у районній лікарні проведено операцію на відкритому серці з повною його зупинкою ВІДЕО

У Ковелі вперше в Україні у районній лікарні проведено операцію на відкритому серці з повною його зупинкою ВІДЕО

У Ковельському МТМО проведена перша операція на відкритому серці в умовах штучного кровообігу. Пацієнту з аневризмою висхідного відділу аорти, недостатністю аортального клапану важкого ступеня та багатосудинним ураженням коронарних артерій одномоментно проведено супракоронарне протезування висхідного відділу аорти, протезування аортального клапану, аорто-коронарне та мамарно-коронарне шунтування.

Операцію, яка тривала 6 годин, успішно провела команда львівських, тернопільських та ковельських кардіохірургів, трансфузіологів та анестезіологів. Крововтрата - 300 мл. Пацієнт почуває себе задовільно та проходить реабілітацію.

Саме ця команда фахівців на чолі із Володимиром Морозом має досвід організації кардіохірургічної служби у Львівському кардіоцентрі, Тернопільській університетській лікарні та у Президентській клініці м. Кабул (Афганістан).

Це унікальний випадок проведення операцій такої складності в районній лікарні. Наразі ще три пацієнта готуються до подібних операцій, які мають провести упродовж двох тижнів, а до кінця року вже заплановано 50 операцій на відкритому серці.

Тож відтепер операції високої складності доступні не лише у спеціалізованих кардіохірургічних клініках чи обласних закладах, а й у Ковельському МТМО.
#КовельськеМТМО

Коментарі

  • С1ма
    Недавно була в Ковел1. Заходила до л1карн1.На привеликий жаль .
    Не зустр1ла багатьох сво1х знайомих. Л1кар1в. П1шли в1д нас..Пришли часи ,медицина. Робить чудн1 реч1..Але хочу побажати вс1м м1цного здоров,я..
    Відповісти

Читайте також

20 вересня провідні фахівці інституту Амосова проведуть у Ковелі операції на серці

20 вересня провідні фахівці інституту Амосова проведуть у Ковелі операції на серці
Вперше в Західній Україні з операційної Ковельського МТМО вестимуть онлайн-трансляцію з установки кардіостимулятора останнього покоління. Крім того, відбудеться конференція та майстер-клас для місцевих лікарів.