У Ковелі побували представники Німецького Червоного Хреста

Учора Ковельське МТМО відвідала делегація з Окружного об’єднання Арвайлер Німецького Червоного Хреста на чолі з заступником голови осередку Бернардом Шрікером. Вони оглянули оновлені приміщення лікарні. Наші медики розповіли про успіхи місцевих лікарів, сучасні методики, які почали застосовувати при здійсненні надскладних операцій.

Співпраця з німецькими благодійниками, завдяки Волинській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, триває уже багато років. Ковельська лікарня не раз отримували гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання, меблів, медикаментів та речей першої необхідності.

Ковельські медики дякують осередку Червоного Хреста в окрузі Арвайлер та керівнику Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валентині Пришко за неодноразову вагому матеріальну допомогу закладам охорони здоров’я Ковельського МТМО.

За багаторічну плідну співпрацю благодійникам вручили Подяки від Ковельського МТМО. У свою чергу, гості з-за кордону запевнили, що допомагатимуть ковельчанам і надалі.


#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові

У Ковельському пологовому будинку породіллям пропонують зробити забір пуповинної крові
Вона містить велику кількість активних стовбурових клітин - унікального лікувального матеріалу для організму. Власний запас стовбурових клітин - це можливість подбати про здоров'я у будь-якому віці.