1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі привітали працівників закладів дошкільної освіти

У Ковелі привітали працівників закладів дошкільної освіти

З нагоди Дня працівників закладів дошкільної освіти в Палаці учнівської молоді імені Івані Франка відбулись загальноміські урочистості, - повідомили на офіційному сайті Ковельради.

Ковельське дошкілля – це 14 закладів, в яких діє 123 групи. Їх відвідує майже 3000 дітей.

Висловити пошану й вдячність працівникам дитсадків Ковеля прийшли заступник міського голови Ігор Прокопів, помічник народного депутата Степана Івахіва Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова профспілки працівників освіти Ігор Сезьомін.

- Ковель може пишатися своїми дошкільними установами, а ще більше – людьми, які в них працюють. Це — справжні професіонали, які щоденно демонструють відданість своїй справі, педагогічну майстерність. Саме ви першими зустрічаєте наших маленьких ковельчан і навчаєте їх любити своїх батьків, родину, своє місто, Україну. Разом нам вдається зробити багато для того, аби наші садочки ставали затишними, щоб дітворі було у них комфортно. Спасибі керівникам дошкільних установ, колективам за вашу щиру душу і за вашу турботу про підростаюче покоління, – у своєму вітальному слові наголосив Ігор Прокопів.


Ігор Ярославович нагородив Подяками міського голови окремих представників колективів.

- У ковельських дитсадках працюють надзвичайно талановиті і професійні колективи. Зрозуміло, що ваша робота вимагає самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до професії. Вам вдається все це поєднувати, – сказав зі сцени головний освітянин міста Віктор Бичковський.


А ще Віктор Васильович висловив слова щирої вдячності міській владі за розуміння і підтримку, за постійну допомогу, адже за останні роки надзвичайно багато зроблено для поліпшення матеріально-технічної бази ДНЗ. Він разом з головою профспілки працівників освіти Ігорем Сезьоміним вручили відзнаки представникам галузі.

Звернулась до своїх колег голова ГО «Ветеранів педагогічної праці ДНЗ «Час і думка» Клавдія Савчук.

Чимало теплих слів звучало зі сцени на адресу людей, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям. Крім цього, гарного настрою додали виступи народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок», солістів студії естрадного співу «Зорепад» .

Чудовим подарунком до свята від благодійного фонду «Патріоти Волині» став концерт народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Маневицька Сотня».#Освіта

Коментарі

Читайте також

У ковельській гімназії відкрили філію центру канадознавства СНУ імені Лесі Українки

У ковельській гімназії відкрили філію центру канадознавства СНУ імені Лесі Українки
Це перший подібний досвід в Україні. Колектив гімназії є першовідкривачем у багатьох напрямках навчального процесу, що додає авторитету закладу та освітній галузі міста Ковеля.