Ковельське МТМО відвідала делегація з німецької клініки та Мальтійської Служби Допомоги

Ковельське МТМО відвідала делегація колег з клініки Марієнкранкенгауз м. Шверте (Німеччина) та керівник Мальтійської Служби Допомоги м. Шверте Вольфганг Бооз. Про це повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Під час зустрічі з Ковельським міським головою Олегом Кіндером та головним лікарем Ковельського МТМО Олегом Самчуком були обговорені питання подальшої співпраці та обміну досвідом між лікарнями.

- Щиро дякуємо керівництву клініки Марієнкранкенгауз м. Шверте на чолі з головним директором клініки Юргену Бойєру та керівнику Мальтійської Служби Допомоги м. Шверте Вольфгангу Бооз за неодноразову вагому матеріальну допомогу закладам охорони здоров’я Ковельського МТМО. Сподіваємося на подальшу нашу плідну співпрацю, - йдеться у дописі.

Співпраця Ковельського МТМО та Мальтійської Служби Допомоги триває понад 25 років. За цей час ковельські лікарні отримали чималу допомогу: медикаменти, обладнання, меблі, два реанімобілі, продукти харчування та одяг. Також за сприяння «мальтійців» п'ятеро ковельських лікарів пройшли стажування в німецькій клініці.Читайте також:

Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання отримало реанімобіль

У Ковель прибув черговий вантаж від Мальтійської Служби Допомоги#МальтійськаСлужбаДопомоги #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також