1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі для інсулінозалежних додатково виділили 100 тис грн з міського бюджету

У Ковелі для інсулінозалежних додатково виділили 100 тис грн з міського бюджету

З місцевого бюджету виділено додатково 100 тисяч гривень на придбання препаратів інсуліну мешканцям Ковеля, хворим на цукровий діабет, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Для забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет згідно постанови Кабінету міністрів України від 23.03.2016 року №239 "Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну" передбачаються кошти з державного бюджету за рахунок медичної субвенції.

Однак, життя часто вносить свої корективи - змінюється вартість ліків, збільшується кількість хворих тощо. Тому колектив Ковельського МТМО працює на випередження і тримає на постійному контролі питання фінансування усіх напрямків охорони здоров’я.

На кінець літнього періоду склалася напружена ситуація із забезпеченням лікарськими засобами інсулінозалежних пацієнтів. Керівництво медоб’єднання звернулося до місцевої влади з проханням виділити додаткові кошти з міського бюджету.

Клопотання підтримав особисто міський голова Олег Кіндер та депутатський корпус. Рішенням міської ради від 26.09.2019 року на придбання препаратів інсуліну для мешканців Ковеля виділено 100 тисяч гривень з резервного фонду міського бюджету.

Нагадаємо, що минулого року для придбання інсуліну також виділялися кошти з резервного фонду міського бюджету з ініціативи міського голови Олега Кіндера.

#МіськийБюджет #КовельськеМТМО #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

За рік роботи сектору біометричних документів у Ковельському ЦНАПі видано понад 3 тисячі паспортів

За рік роботи сектору біометричних документів у Ковельському ЦНАПі видано понад 3 тисячі паспортів
Розташування сектору на першому поверсі з входом, обладнаним пандусом, дозволяє безперешкодно звертатися за оформленням біометричних документів людям з особливими фізичними потребами.

Майже 150 тис грн виділять з міського бюджету у вересні на матеріальну підтримку ковельчан

Майже 150 тис грн виділять з міського бюджету у вересні на матеріальну підтримку ковельчан
Допомогу щомісяця надають мешканцям міста, які мають проблеми зі здоров'ям: онкологічні та рідкісні захворювання, а також потребуть соціального захисту у зв'язку зі складним матеріальним становищем.