Житлові питання ковельчан вирішувала громадська комісія

Звернення громадян розглянула громадська комісія з житлових питань. Її засідання провів перший заступник міського голови Михайло Гетьман. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Начальник відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила з заявами мешканців міста, які виявили бажання стати на квартирний облік. Проведено комісійні обстеження їх житлових умов та складені відповідні акти. Вирішено звернення задовольнити і підготувати проєкт рішення для затвердження виконавчим комітетом.

Водночас, четверо осіб знято з квартирної черги. Двоє – за їх особистими заявами, одна в зв’язку з виїздом на постійне проживання до іншого населеного пункту, одна сім’я отримала помешкання за програмою “Житло для молоді” у будинку № 70Б на вул. Володимира Кияна.

Комісія погодила переоформлення квартирного обліку з померлого чоловіка, особи з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, на його дружину із внесенням її в списки для загального одержання житла.

Задоволено клопотання Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання про розподіл звільненої кімнати у службовій квартирі будинку № 2 по вул.Мічуріна. Підготовлено проєкт рішення виконкому про видачу ордера лікарю-анестезіологу ЦРЛ.


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт

Цьогоріч у Ковелі усиновлено двоє сиріт
30 вересня — День усиновлення. На обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 15 дітей віком до 18 років, які чекають на нові родини.