1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель відвідав міністр Канцелярії Президента Республіки Польщі

Ковель відвідав міністр Канцелярії Президента Республіки Польщі

У рамках візиту на Волинь Ковель відвідав міністр Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковський, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Разом з ним приїхали посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький та Генеральний консул РП у Луцьку Вєслав Мазур, журналісти з Польщі, Литви та України.

Представницьку делегацію зустрічали міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів.

Вони разом взяли участь у месі в римо-католицькому костелі Святої Анни. Богослужіння на знак вдячності тим, завдяки кому Польща нині незалежна, здійснив отець Олександр Лукащук. Молився він і за мир в Україні.

Пан міністр передав парафії костелу подарунок від Президента Республіки Польща Анджея Дуди.

Представники двох країн вшанували пам’ять солдатів Війська Польського, поліціянтів та харцерів, які загинули в 1915–1920 роках. Поминальний молебень провів отець Олександр.

Після цього делегація журналістів поклала вінки та помолилася на військовому кладовищі «на гірці». На цьому некрополі, розташованому на північних окраїнах міста, покояться 1800 солдатів різних національностей, більшість яких загинула під час Першої світової війни. Зокрема, на кладовищі є могили 300 поляків, серед них - вояки І та ІІ легіонів.

Високоповажні гості подякували міському голові за увагу та побажали місту успіхів. Потому делегація поїхала до Луцька, де взяла участь у святкових заходах з нагоди 10-річчя українсько-польського двотижневика «Волинський монітор».#ХрамСвятоїАнни #польща_україна

Коментарі

Читайте також

У Ковелі – унікальний римо-католицький храм Святої Анни

У Ковелі – унікальний римо-католицький храм Святої Анни
Місто пишається пам’яткою архітектури XVIII століття, одним з найбільших дерев’яних костелів в Україні. У кам'яний фундамент парафіяльного будинку закладено священний камінь, привезений з Єрусалиму.

Католицька громада міста Ковеля відзначає Різдво Христове

Католицька громада міста Ковеля відзначає Різдво Христове
«Нехай Господь обдарує Вас миром!», - настоятель храму Святої Анни у місті Ковелі отець Тадеуш вітає з Різдвом Христовим. Бажає довгоочікуваного миру для України і народу, взаємної любові, спокою та поваги в родинах!