1. Головна
  2. Новини
  3. Перебуваючи у Ковелі, міністр Канцелярії Президента Польщі відвідав польську родину

Перебуваючи у Ковелі, міністр Канцелярії Президента Польщі відвідав польську родину

Перебуваючи в Ковелі, державний секретар у Канцелярії президента РП Адам Квятковський відвідав Ларису Герку, вдову колишнього голови Товариства польської культури в Ковелі Вацлава Герки. Повідомляє "Волинський монітор".

Міністра супроводжували директор Бюро організаційного обслуговування президента РП Войцех Настуля, посол РП в Україні Бартош Ціхоцький, Генеральний консул РП у Луцьку Вєслав Мазур, голова фонду «Свобода і демократія» Роберт Чижевський та головний редактор «Волинського монітора» Валентин Ваколюк.

Лариса Герка разом зі своїм чоловіком, покійним Вацлавом Геркою, співзасновником і багаторічним головою ТПК у Ковелі, ветераном Армії Крайової, стали героями книги «Забуті-віднайдені – польська пам’ять поколінь», яку видав фонд «Свобода і демократія». Лариса і Вацлав Герки прожили разом 61 рік. Саме через неї Вацлав повернувся з Польщі у важкі п’ятдесяті роки.

Під час зустрічі говорили про поляків, котрі проживають у Ковелі, та польську школу, яка діє при Товаристві польської культури. Міністр передав пані Ларисі подарунки та презентував польській школі в Ковелі стаціонарний комп'ютер.


#ХрамСвятоїАнни #польща_україна

Коментарі

Читайте також

Ковель відвідав міністр Канцелярії Президента Республіки Польщі

Ковель відвідав міністр Канцелярії Президента Республіки Польщі
Представники міської влади Ковеля, польські дипломати та журналісти з України, Білорусі й Литви, відвідали богослужіння в костелі Святої Анни, вшанували похованих на військовому кладовищі загиблих поляків.

У Ковелі – унікальний римо-католицький храм Святої Анни

У Ковелі – унікальний римо-католицький храм Святої Анни
Місто пишається пам’яткою архітектури XVIII століття, одним з найбільших дерев’яних костелів в Україні. У кам'яний фундамент парафіяльного будинку закладено священний камінь, привезений з Єрусалиму.