1. Головна
 2. Новини
 3. У Ковелі ярмарки виробників промислових товарів проводитимуть біля Палацу ім. Т. Шевченка

У Ковелі ярмарки виробників промислових товарів проводитимуть біля Палацу ім. Т. Шевченка

У Ковелі ярмарки виробників промислових товарів проводитимуть на площі навпроти Палацу культури імені Тараса Шевченка. Таке рішення прийняли сьогодні депутати міської ради. Мова йде про ярмарки-продажі товарів легкої промисловості, продукції повсякденного вжитку (одяг, взуття, аксесуари тощо). З таким крамом до Ковеля щосезону приїздять виробники з Харкова, Одеси та інших міст.

На черговому засіданні внесено зміни до рішення ради, яке було прийнято у серпні цього року. Перелік місць для проведення ярмарків та торгівельно-виставкових заходів доповнили пунктом: "Ярмарки виробників промислових товарів". Вони проводитимуться по вулиці Володимирській - між будівлею Палацу культури ім. Тараса Шевченка та вул. Заводською.

Нагадаємо, що у серпні обранці громади прийняли рішення «Про впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, тимчасових конструкцій та елементів благоустрою на території міста Ковель». Цим документом, з-поміж іншого, затверджено перелік місць для проведення ярмарків та торгівельно-виставкових заходів на території міста Ковеля.

Зокрема, сільськогосподарські ярмарки проводяться на вул. Незалежності, 100 (на центральній площі міста) та вул. Незалежності, 73 (за будинком рад на майданчику для паркування автомобілів). Крім того, визначені місця, де торгуватимуть ялинками, живими квітами, овочами та баштанними культурами (в залежності від сезону).

Передбачені також і святкові ярмарки, які традиційно відбуваються у Ковелі під час проведення державних свят, днів міста, фестивалів. Зазвичай у такі дні вулична торгівля розміщується у центральній частині міста - біля палацу учнівської молоді, на території парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки та у пішохідній зоні бульвару Лесі Українки.


#Ярмарок #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

 • Валентина
  Хотілося б щоб це були дійсно виробники промислових товарів, а не дешевий китайський ширпотреб із залишків харківского ринку "Барабашово" і одеського "7 кілометру".
  Відповісти
 • Галина
  Так, я пам"ятаю коли на площі і в будинку "Просвіта" особи ромської національності продавали тюль китайського виробника.
  Відповісти

Читайте також

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок

У Ковелі відбувся передвеликодній ярмарок
У продажу були представлені овочі та фрукти, м’ясні та ковбасні вироби, риба, птиця, сири, яйця, соління, мед, кондитерські та хлібобулочні вироби, а також пасхальні кошики та сувеніри.