1. Головна
  2. Новини
  3. У суботу, 2 листопада, у Ковелі планують провести черговий осінній ярмарок

У суботу, 2 листопада, у Ковелі планують провести черговий осінній ярмарок

У суботу, 2 листопада, у Ковелі планують провести черговий осінній ярмарок. Про це повідомила сьогодні на апаратній нараді заступник начальника відділу економічного розвитку та торгівля Лілія Барна. Як і планували раніше, у центрі міста знову організують ярмарок, аби ковельчани мали змогу придбати овочі на зиму.

Міський голова Олег Кіндер звернувся до керівниці відділу з проханням попрацювати з тими, хто торгуватиме сільськогосподарською продукцією, виробленою в особистих селянських та фермерських господарствах, аби вони дещо знизили ціну на картоплю. У Ковелі вона сьогодні сягає 12 гривень за кілограм. Зі слів міського голови, у Луцьку містянам пропонують в межах 10 гривень з доставкою додому.

Лілія Барна зауважили, що, запрошуючи учасників до ярмарку, звертатимуть увагу на доступність цін не лише на картоплю, а й інші сезонні овочі, які саме в цю пору ковельчани заготовляють на зиму.

Тож, 2 листопада у центрі Ковеля з 9:00 - осінній ярмарок. Окрім городини, тут традиційно можна буде придбати фрукти, м'ясну, молочну продукцію, мед та інші товари.


#Ярмарок

Коментарі

Читайте також