5 листопада у Ковелі відбудеться зустріч з відомим письменником і журналістом

5 листопада о 16.00 у читальній залі Ковельської центральної районної бібліотеки (за адресою: вул. Степана Бандери, 2) відбудеться творча зустріч з Мирославом Дочинцем. Запрошують ковельчан та гостей міста.

Мирослав Дочинець – закарпатський сучасний письменник, видавець, філософ, журналіст, володар Шевченківської премії, яку він отримав за роман «Криничар», член Асоціації українських письменників.

Письменник закінчив факультет журналістики Львівського університету. Заснував у Мукачеві видавництво «Карпатська вежа», в якому як головний редактор і директор підготував і видав упродовж п'яти років понад 100 видань.

Про свою творчість Дочинець каже: «Кожного разу, починаючи книгу, до кінця я навіть не знаю, чим вона закінчиться. Чесне слово! Я живу серед своїх героїв, вони ведуть мене за собою та щоразу чогось вчать. Тобто кожен роман — це конспект певного духовного піднесення».

Отож, шанувальники творчості відомого прозаїка мають чудову нагоду дізнатися з перших вуст таємниці успіху його творів, які очолюють рейтинги з продажу в усіх книгарнях України. А також почути відповіді на всі запитання про народження захоплюючих сюжетів, власну технологію письменницької праці, про нові задуми.

#Бібліотека

Коментарі

Читайте також

Працівники ковельської бібліотеки просять власників велосипедів не паркувати їх на пандусах

Працівники ковельської бібліотеки просять власників велосипедів не паркувати їх на пандусах
Послугами місцевої читальні користуються люди з особливими потребами. Саме для них облаштовано пандуси, аби вони могли безперешкодно дістатися до зали бібліотеки.