5 листопада у Ковелі відбудеться зустріч з відомим письменником і журналістом

5 листопада о 16.00 у читальній залі Ковельської центральної районної бібліотеки (за адресою: вул. Степана Бандери, 2) відбудеться творча зустріч з Мирославом Дочинцем. Запрошують ковельчан та гостей міста.

Мирослав Дочинець – закарпатський сучасний письменник, видавець, філософ, журналіст, володар Шевченківської премії, яку він отримав за роман «Криничар», член Асоціації українських письменників.

Письменник закінчив факультет журналістики Львівського університету. Заснував у Мукачеві видавництво «Карпатська вежа», в якому як головний редактор і директор підготував і видав упродовж п'яти років понад 100 видань.

Про свою творчість Дочинець каже: «Кожного разу, починаючи книгу, до кінця я навіть не знаю, чим вона закінчиться. Чесне слово! Я живу серед своїх героїв, вони ведуть мене за собою та щоразу чогось вчать. Тобто кожен роман — це конспект певного духовного піднесення».

Отож, шанувальники творчості відомого прозаїка мають чудову нагоду дізнатися з перших вуст таємниці успіху його творів, які очолюють рейтинги з продажу в усіх книгарнях України. А також почути відповіді на всі запитання про народження захоплюючих сюжетів, власну технологію письменницької праці, про нові задуми.

#Бібліотека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Працівники ковельської бібліотеки просять власників велосипедів не паркувати їх на пандусах

Працівники ковельської бібліотеки просять власників велосипедів не паркувати їх на пандусах
Послугами місцевої читальні користуються люди з особливими потребами. Саме для них облаштовано пандуси, аби вони могли безперешкодно дістатися до зали бібліотеки.