1. Головна
  2. Новини
  3. Вперше на ярмарку у Ковелі продавали домашню птицю та сири домашнього виробництва

Вперше на ярмарку у Ковелі продавали домашню птицю та сири домашнього виробництва

Цієї суботи на центральній площі Ковеля з ініціативи міського голови Олега Кіндера відбувся осінній ярмарок сільськогосподарської продукції. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Представлена продукція вироблена в особистих селянських та фермерських господарствах, із залученням виробників продовольчих товарів міста, Ковельського району, Волинської та інших областей, оптово-роздрібних закладів.

Вже не вперше подібні заходи для ковельчан організовує міська влада. І все для того, аби люди могли зробити запаси на зиму овочів, придбати м'ясну, молочну продукцію, мед, саджанці дерев та квітів, інші товари за доступними цінами та у зручному для себе місці.

Враховуючи побажання і потреби ковельчан, на ярмарку був представлений хороший асортимент продукції. Серед постійних реалізаторів - ТзОВ «Волиньзернопродукт», ТзОВ «Юкон-Продтрейд», ПрАТ «Деражнянський молочний завод», приватні підприємці, медярі, фермерські господарства.

Варто зазначити, що у торгах вперше взяли участь одноосібники з виготовлення домашніх сирів та вирощування домашньої птиці (бройлера, курки, качки). Адже споживання натуральних продуктів – запорука нашого здоров’я.

Організатори дякують учасникам-реалізаторам, які робили покупцям знижки, та сподіваються на співпрацю у майбутньому.


#Ярмарок

Коментарі

Читайте також

У суботу, 2 листопада, у Ковелі планують провести черговий осінній ярмарок

У суботу, 2 листопада, у Ковелі планують провести черговий осінній ярмарок
Міський голова Олег Кіндер звернувся до організаторів ярмарку попрацювати з сільгоспвиробниками - учасниками торгів, аби ціни на сезонні овочі, зокрема картоплю, були доступнішими для ковельчан.