1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулась «Осіння зустріч» жіночих команд з волейболу

У Ковелі відбулась «Осіння зустріч» жіночих команд з волейболу

Минулими вихідними в спортивному залі КДЮСШ ім. Є Кондратовича відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд “Осіння зустріч - 2019”. У ньому брали участь шість колективів: “Ковельчанка” і “Юність” (м. Ковель), “Політехніка +” (м. Львів), “Берегиня” (м. Луцьк), “Полісся” (м. Кобрин Брестської області) та “КДЮСШ ППО НАЕК” (м. Нетішин Хмельницької області). Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Змагання проходили в запеклій та безкомпромісній боротьбі. Численні глядачі мали змогу спостерігати за чудовою грою учасниць. Спортсменки змагались у двох групах за коловою системою, а потім відбулися стикові поєдинки за 5, 3 та 1 місця.

За результатами турніру перемогу здобула “Берегиня”, друге місце виборола “Політехніка+”, третє — “КДЮСШ ППО НАЕК”. Команди нашого міста “Юність” та “Ковельчанка” посіли відповідно четверте та п’яте місця.

Колективи-переможці і призери нагороджені кубками та грамотами, а волейболістки — медалями. Крім того, організаційний комітет відзначив кращих спортсменів за номінаціями: “Краща гравчиня турніру” - Дарина Троцюк “КДЮСШ ППО НАЕК”, “Найуніверсальніша гравчиня” - Валерія Вавренюк (“Ковельчанка” ), “Краща блокуюча” - Юлія Дацюк (“Берегиня”), “Краща пасуюча” - Олена Безгребельна (“Політехніка +”), “Краща атакуюча” - Ольга Марчук (“Полісся”) та “Краща ліберо” - Лія Якимова (“Юність”).

На високому професійному рівні відпрацювала суддівська колегія змагань: Едуард Фрейман, Тетяна Максимчук, Микола Ткач, Анастасія Бодак, Василь Левчук та Юрій Грицюк.


#Волейбол

Коментарі

Читайте також

На спортивних майданчиках ковельської набережної 10 команд демонстрували майстерність з пляжного волейболу

На спортивних майданчиках ковельської набережної 10 команд демонстрували майстерність з пляжного волейболу
Найкращі результати показали спортсмени команди “Крепатура” у складі Андрія Семенюка та Ігоря Ципана, а також Анатолій Шворак й Андрій Григола з команди “Наше місто”.